wtorek, 17 czerwca 2014

Konkurs Shinybox i RevitaLash z nagrodami o wartości 3500zł!

Shinybox razem z marką RevitaLash organizuje konkurs, w którym do wygrania są kosmetyki RevitaLash o wartości 3500zł. Konkurs polega na zagłosowaniu i pozostawieniu komentarza na ulubioną stylizację makijażową jednej z trzech ambasadorek Shinybox. Jedną z nich jestem ja! W związku z tym mam wielką nadzieję, że to właśnie na mnie oddacie swoje głosy :) Byłoby mi niezmiernie miło, a myślę, że warto, bo nagrody są bardzo kuszące. Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć! 

Przy okazji przypominam również o trwającym u mnie rozdaniu :) 

10 komentarzy:

 1. To ja lecę zagłosować. :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam twojego bloga kocham twoje włosy jesteś dla mnie inspiracją w dążeniu do lepszej wersji siebie samej :) powiodzenia w konkursie oczywiście głosowałam na ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne, że mozesz liczyć :))))

  Co do pizzy i pieczarek... Ostatnio byłam w Częstochowie w nowootwartej pizzeri Da Grasso i jadłam tam kompozycje wlasną w której były pieczarki i to nie byle jakie, bo posłodzone :D Do tego słodki sos, niebo w gębie <3 w moim rodzinnym mieście niestety nie robią tego myku ze słodkimi pieczarkami a szkoda :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz jadłam słodkie i byłam w szoku, że tak mogą mi smakować :) Jak zawsze jadłam tylko 1 kawałek góra 2 tak wtedy wciągnęłam 4 :D
  A jak Twój chłopak nawet by Cię zabrał na pizzę to zawsze mozesz zamówić bez pieczarek połowę, jeśli Twój chlopak oczywiście z pieczarkami lubi ;) Kurde ale co ja tam będę się wtrącać w Twoje predyspozycje kulinarne, najważniejsze żebyś jadła to, co lubisz i żeby było Ci z tym dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zagłosowałam, bo prześliczny makijaż!

  OdpowiedzUsuń
 6. zagłosowanie na Ciebie będzie przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za WSZYSTKIE komentarze, jest mi niezmiernie miło czytając je! :)

Follow Us @wdowapostalinie