poniedziałek, 10 lutego 2014

Gesha Beauty Collagen Drink, czyli suplement diety do picia

Jakiś czas temu dostałam propozycję współpracy od Beauty Care Poland. Poczytałam trochę o produkcie który mi zaproponowano i zgodziłam się bez większego wahania. Pewnie dlatego, że ja suplementów w postaci tabletek nie biorę, chociażby dlatego, że i tak żołądek oraz wątrobę mam już obciążoną braniem innych tabsów, a do tego jestem zwyczajnie zapominalska i niesystematyczna w związku z braniem regularnie tabletek. Dlatego też forma małych drinków mi jak najbardziej odpowiada. Dostałam więc miesięczną kurację, którą opiszę Wam za jakiś czas.Co pisze o produkcie sam producent? 
GESHA BEAUTY® COLLAGEN DRINK zawiera hydrolizowany kolagen morski o nazwie “Peptan“, produkowany przez francuską firmę Rousselot SAS. Kompleksowe badania kliniczne przeprowadzone w Japonii i Francji potwierdzają skuteczność Peptan'u™ i podkreślają nowe, zachęcające korzyści dla zdrowia skóry.

Kolagen zawarty w środkach do pielęgnacji skóry jest stosowany tylko na powierzchni, ale to nie wystarcza. Aby zapobiec procesowi starzenia się skóry, należy działać u źródła, a mianowicie, w jej głębokich warstwach.
Drobne kreseczki, zmarszczki i utrata elastyczności są symptomami powszechnie kojarzonymi ze starzejącą się skórą. Intensywnie działające czynniki środowiskowe i naturalne obniżanie się zdolności regeneracyjnych komórek, przyczyniają się do powstawania innych oznak, rzadziej kojarzonych ze starzeniem: matowej, szorstkiej lub suchej skóry. Składniki aktywne Gesha Beauty® Collagen Drink wnikają docelowo do głębokiej warstwy skóry (skóry właściwej) i działają od wewnątrz. Przez to wytwarzanie kolagenu jest stymulowane. Rezultatem jest młodszy i zdrowszy wygląd skóry.
Pozostałe składniki Gesha Beauty® Collagen Drink to witamina A, która utrzymuje prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci, witamina E, która bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, oraz witamina C, która jest istotna przy produkcji kolagenu. 

 Mam nadzieję, że taka kuracja wspomoże wszystko, co wypisał producent na swojej stronie internetowej. Jestem pozytywnie nastawiona co do stosowania czegoś nowego, odmiennego, dlatego zdam relacje jak będzie już po wszystkim :) 

Same buteleczki są ciężkie, pomimo tego, że maleńkie, bo tylko 50ml, ale opakowanie jest szklane, więc stąd ta waga. Za to bardzo ładnie i kobieco się prezentują, same zobaczcie: 

A Wy co myślicie o tego typu suplemencie diety? Spróbowałybyście? 

Więcej szczegółów na stronie producenta: Gesha


 

*******************************************************************************
Mam do sprzedania kolejną partię kosmetyków, tych, które udostępniłam w zakładce sprzedam/wymienię. Można kupić całość, można kupić wybrane produkty, wszystko opisane na tablica.pl, oraz beżowe szpilki 13cm z ćwiekami również na tablica.pl W razie pytań proszę pisać na tablicy, lub pod adresem nata.w9@wp.pl
  **********************************************************************

4 komentarze:

 1. Ciekawe, jak smakują... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa opcja dla innych suplementów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli chodzi o suplementacje związaną z kolagenem moim zdaniem średnio się sprawdza. Kolagen jest dość ciężko przysfajalny co np widać przy okazji suplementów które bierze się na przykład przy zerwaniu ścięgien

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog!!! Zapraszam też do siebie:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za WSZYSTKIE komentarze, jest mi niezmiernie miło czytając je! :)

Follow Us @wdowapostalinie