czwartek, 21 sierpnia 2014

Recenzja pudełka Summer Story by Shinybox1.BingoSpa – Chłodzący żel po opalaniu
Oddałam go w dobre ręce, ponieważ ja się nie opalam i nawet nie za bardzo ufam Bingo Spa, nie jest to moja ulubiona firma, więc niestety nie napiszę o tym produkcie nic ciekawego. Jedyne co poznałam w tym produkcie, to zapach, jest typowo mentolowy i to tyle.
ok. 24zł / 100g
 2. Etre Belle – Longlasting Eye Shadow Pen
Z tej kredki jestem bardzo zadowolona. Kolorek nie jest może szałowy, bo to raczej szampański odcień, typowo rozświetlający nie nadający konkretnego koloru. Ale podoba mi się. Największym plusem tej kredki jest trwałość, nie do zdarcia i nie potrzebna jest do tego baza, solo wytrzymuje cały dzień. Podobno jest wodoodporny, ale tego nie sprawdzałam, nie widziałam takiej potrzeby ;) Jednak u osób, którym łzawią oczy byłoby to na pewno zaletą. Z chęcią wypróbowałabym inne kolory. 
ok. 59zł / szt.
3. Yasumi – Ampułka pielęgnacyjna
Ampułka wystarczyła jednak na więcej niż dwa razy jak wcześniej zakładałam. Produkt rozprowadza się pipetą, więc jest to duża oszczędność. Aplikacja w tym przypadku udana, bo produkt ma wodnistą konsystencję. Niestety szałowych efektów nie zauważyłam, w sumie…to żadnych efektów nie było i nie ma, szkoda.
ok. 13zł / 3ml
4.Venita – pomadka ochronna z filtrem SPF 6
Kolejny niefart w pudełku, mam już sporo pomadek ochronnych, nie potrzebuję otwierać kolejnej, która się potem zmarnuje. Poza tym po Shinyboxie spodziewałam się czegoś więcej, niż pomadki wyglądającej jak z bazarku za grosze… A filtru równie dobrze mogłoby w ogóle nie być, bo te 6 SPF chroni tyle co nic…
ok. 6zł / szt.
5. Glazel – Lakier winylowy do paznokci
To również udany produkt w pudełku, jeden z niewielu, ale jest. Lakier sam w sobie uroku nie ma aż tak dużo, jak w połączeniu ze złotym topem. Na pazurkach wygląda bardzo blado, za blado, a top nadaje mu elegancji i wtedy dopiero wygląda pięknie! :) Trwałość jest dobra, jak na moje pazurki… Trzyma się praktycznie 5 dni w całości bez żadnych uszczerbków, później zaczyna się już ścieranie i cała reszta. Z chęcią poznam szerzej gamę kolorystyczną.
ok. 25zł / szt.

Jak widać summer story nie spełniło tych wakacyjnych oczekiwań, ale kolejne pudełko już u mnie jest i jutro pokaże coś zdecydowanie ciekawszego ;) 

1 komentarz:

  1. Jak dla mnie bardzo ciekawe pudełko.
    Pozdrawiam Emm

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za WSZYSTKIE komentarze, jest mi niezmiernie miło czytając je! :)

Follow Us @wdowapostalinie