Natalia Wabich

Strony

  • Strona główna
  • MAKIJAŻE
  • I cała reszta
  • KONTAKT
  • Włosy

15:37

Podsumowanie 2 tygodnia diety

Nie wiem kto sobie wymyślił, że sport to zdrowie...chyba ten co siedział na dupie przed biurkiem. 2 dni kulałam przez pęcherze i krwiaka. W związku z tym w tym tygodniu nie pochodziłam za wiele, więc i wyniki są słabsze. Ale najważniejsze, że chudnę, a nie tyje. Przestrzegam swojej diety jak tylko mogę, raz zdarzyło zjeść mi się dwie kostki czekolady i spróbować ciasta mamy, podkreślam spróbować, bo nawet nie był to kawałek ;) Jednak bez zbędnego gadania, lepiej podam wyniki z zeszłego tygodnia i z dzisiaj.



23.04.13
waga - 58kg
ramiona - 27,5cm
biust - 87cm
talia - 69cm
brzuch na wysokości pępka - 76cm
biodra - 99cm
uda - 58cm
łydki - 41,5 cm
 
30.04.13
waga - 57kg
ramiona - 27cm
biust - 86cm
talia - 68cm
brzuch na wysokości pępka - 76cm
biodra - 98cm
uda - 57cm
łydki - 41 cm
 
 Myślę, że nie jest tak najgorzej...byleby wytrwać :) 


Dawka napędzająca:




Czytaj więcej »
on 15:37 40
Podziel się!
Nowsze posty
Starsze posty

07:12

M♥ja muzyka

Dziś trochę z innej beczki, nie ma dnia, żebym czegoś nie słuchała, muza płynie mi już chyba we krwi. Także dzisiaj moje osobiste top 10 dobrej muzyki!


Wszystko o polakach w ciągu 4 minut ;)


Klasyk♥


Dobre brzmienie i głos


Wrażliwym i pobożnym nie polecam ;) 


Kolejna doskonałość


Na samym początku brzmi jak Chris Martin ;) Świetna nuta


Usłyszałam pierwszy raz jakoś w zeszłym roku, od razu podbili moje serce!


Gitara wymiata :) 


Uwielbiam tych chłopaków


Ci panowie zdecydowanie prowadzą w dzisiejszym rankingu :) 

A na dokładkę pewna dziewczyna...


Gdybym była facetem...:D 



Mam do Was ogromną prośbę!  

Jeśli nie sprawiłoby Wam problemu poświęcić minutkę na zagłosowanie na mnie, to byłabym niezmiernie wdzięczna! Nawet nie wiecie jakbyście mi pomogli :) 

Wystarczy zalogować się przez facebook'a i kliknąć w serduszko "luv" :) To na prawdę chwilka, a mnie bardzo się przyda jeden mały klik :) Brakuje mi 35 głosów, a zostało tylko 2 dni!

Link do głosowania

Z góry bardzo dziękuję! 

 ***********************************************

 Rozdanie u Magiel Codzienny

Zapraszam! :) 

Czytaj więcej »
on 07:12 24
Podziel się!
Nowsze posty
Starsze posty

12:38

Bratek



 Brwi:  kredka Astor Eyebrow Pencil nr 81, Sephora Eyebrow Editor, korektor Golden Rose Stick Concealer nr 1
 Oczy: baza Virtual, cienie z paletki BeautyUk nr 6, eyeliner Rimmel Waterproof Gel, kredka GR Classics nr 219, tusz L'Oreal Mega Volume Collagen 24H
  Twarz: podkład MAC Studio Moisture Tint, puder Kobo Mineral Loose Powder Matt Effect nr 202, bronzer Virtual Rock Me Baby nr 143, róż Mary Kay Orchid, rozświetlacz L'Oreal Touch-On Colour 
 Usta: L'Oreal Caresse nr 3
 
 

Mam do Was ogromną prośbę!  

Jeśli nie sprawiłoby Wam problemu poświęcić minutkę na zagłosowanie na mnie, to byłabym niezmiernie wdzięczna! Nawet nie wiecie jakbyście mi pomogli :) 

Wystarczy zalogować się przez facebook'a i kliknąć w serduszko "luv" :) To na prawdę chwilka, a mnie bardzo się przyda jeden mały klik :) Brakuje mi 35 głosów, a zostało tylko 2 dni!

Link do głosowania

Z góry bardzo dziękuję!

Czytaj więcej »
on 12:38 72
Podziel się!
Nowsze posty
Starsze posty

13:44

Makijaż w stylu Dita von Teese. Defilada gwiazd z Golden Rose



 Brwi:  kredka Astor Eyebrow Pencil nr 81, Sephora Eyebrow Editor, korektor Golden Rose Stick Concealer nr 1
 Oczy: baza Virtual, cień Miyo nr 26, My Secret Matt Eye Shadow nr 505, eyeliner Rimmel Waterproof Gel, kredka Oriflame Smooth Definer, tusz L'OrealVolume Million Lashes
 Twarz: podkład Lily Lolo Porcelain, puder Kobo Mineral Loose Powder Matt Effect nr 202, bronzer Virtual Rock Me Baby nr 143, róż Viepra nr 6, rozświetlacz L'Oreal Touch-On Colour
Usta: konturówka Ingrid nr 13, pomadka GR Ultra Rich Color nr 49

Mam do Was ogromną prośbę!  

Jeśli nie sprawiłoby Wam problemu poświęcić minutkę na zagłosowanie na mnie, to byłabym niezmiernie wdzięczna! Nawet nie wiecie jakbyście mi pomogli :) 

Wystarczy zalogować się przez facebook'a i kliknąć w serduszko "luv" :) To na prawdę chwilka, a mnie bardzo się przyda jeden mały klik :) Brakuje mi 50 głosów.

Link do głosowania

Z góry bardzo dziękuję!


Czytaj więcej »
on 13:44 85
Podziel się!
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

LINKI

  • FACEBOOK
  • INSTAGRAM
  • PINTEREST

Archiwum

WYSZUKAJ

About me

O mnie

Moje zdjęcie
Wdowa Po Stalinie
Wyświetl mój pełny profil

Followers

Całkowita liczba wyświetleń

  • Home
  • O wszystkim i o niczym
  • _Książki
  • _Lubimy czytać
  • Makijaże
  • Recenzje kosmetyków
  • Włosy
  • Współpraca

Moja lista blogów

Popularne posty

  • O tym jak zrobiłam sobie brwi permanentne metodą piórkową. Za ile, gdzie i czy było warto? Efekty przed i po.
    Zacznę od tego, co to w ogóle jest metoda piórkowa i na czym ona polega. Jest to trwały makijaż, który wykonuje się za pomocą tak zwanego ...
  • Jak osiągnąć efekt sztucznych rzęs bez konieczności ich przedłużania czy doklejania? Wszystko możliwe z Revitalash Advanced - podejście drugie.
    Dokładnie 3 lata temu pisałam recenzję tej odżywki, kiedy to pierwszy raz miałam z nią styczność, wchodziła ona jakieś dopiero w łaski klie...
  • Zdrowe i białe zęby w 5 dni - mój sposób na piękny uśmiech. O wybielających nakładkach iWhite słów kilka.
    Tydzień temu podjęłam się współpracy z producentem iWhite. Jestem posiadaczką raczej naturalnie żółtawej barwy kości. Podobno taka jest nat...
  • Recenzja odżywki RevitaLash Advanced!
    Odżywkę miałam przyjemność wygrać, bo sama nie zdecydowałabym się jej kupić. Nigdy nie wierzyłam jakoś w specjalne moce odżywek, a sama też...

____________________________________________________________________________________________________

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Ⓒ 2018 Natalia Wabich. Design created with by: Brand & Blogger. All rights reserved.